Facebook Mail Adresimi Facebook Şifremi Unuttum


 android iphone destek hatti

Facebook Mail Adresimi ve Facebook Hesabımın Şifremi Unuttum

Facebook Mail Adresimi Facebook Şifremi Unuttum,Facebook E-Posta Parolasını Unuttum Şifre Sıfırlama Yapma Nasıl Öğrenirim? Facebook Hesabımda Kullandığım Mail Adresimin Şifresini Unuttum.

Facebook hesabınızın şifresini ve hesapta kullandığınız mail adresini parolasını unuttuysanız güvenlik seçenekleri kısıtlıysa nasıl şifremi bulabilirim? nereden başvuru yaparım? sorularının cevabı yazımızda.

facebook müşteri hizmetleri

Facebook gerçekte hesap sahibi olup olmadığınızı bilemez malum çok fazla kullanıcısı olan dev bir sosyal medya. Tek seçeneğiniz Facebook hesabınızı açarken kullandığınız bilgiler kimlik bilgilerinizle aynıysa yani gerçek bilgilerinizle kimlik ekran görüntüsünü bilgisayara aktarıp (tarayıcı yada cep telefonu ile) Google arama motoruna Facebook kimlik fotokopisi ile başvuru yazıp aratınız çıkan sitelerde örnek teknolojirehberi.org  sitesinde detaylara ve başvuru adresine ulaşacaksınız.

Facebook başvurular çok kısa süre içerisinden sonuçlanmamaktadır. Başvuru sırasında şifresini bildiğiniz bir e-posta yazıp Facebook yetkililerinin dönüşünü beklemeniz gerekir tekrar hatırlatayım mail adresi ile başvuru telefon numarası ile yapmamanız önerilir.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir