Android 360 Security AntiVirüs Uygulaması Programı Yükleme


 android iphone destek hatti

Android 360 Security Virüs Temizleme Uygulaması Yükleme Kurulumu APK

Android 360 Security AntiVirüs uygulaması nasıl nereden indirilip yüklenir? Android ücretsiz virüs temizleme programı yükleme. Cep telefona virüs programı yüklemek için hangi virüs programını kullanmalıyım?

Android cep telefonları için ücretsiz virüs temizleme ve koruma programı, 360 Security antivirüs uygulaması yüklü telefonlarda virüs engelleme ve temizleme işlevinin dışında cep telefona bakımda yapıyor.Evet yanlış duymadınız artı bir bakım uygulamasına gerek kalmadan tek uygulama ile 2-3 uygulamanın yapabileceği genel işlevleri yapabiliyor.

facebook müşteri hizmetleri

Kişisel verileri tüm sistem açıklarına karşı korur, kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri siler. Bellek işlemi telefonunuzun sorunsuz çalışmasını sağlarken, bataryanın pil ömrünü uzatır, daha fazla depolama alanı sağlar, günlük kullanımla oluşan gereksiz dosyaları temizler, derinlemesine analiz ile gereksiz arka plan işlemleri siler ya da kapatır.

Virüsü bulur, uyarır, siler ve kayıp mobil aygıtınızı uzaktan erişimle killitler ve hepsi bir arada ve anti hırsızlık programı ile size yetki verir ve size ait kişisel verileri korumak için hızlı hareket etmenizi sağlar ve buarada cihazınızı geri alma fırsatı sunar. findphone.360safe.com, web arayüzümüz ile uzaktan erişimi sağlayarak hırsızlık önleme özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

Cihazınızın depolama alanını düzenler, belirli istenmeyen uygulamaları ve APK dosyalarını kaldırmanıza imkan verir, hatta uygulamaları yerel depolama alanından SD karta taşıyarak depolama alanını temiz ve düzenli tutar.

360 Security Android antivirüs programı Google Play Store mağazasından APK uygulamayı 360 Security yazıp indirip Android cep telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir